Czyszczenie Dywanów Krosno, Czyszczenie Tapicerki
76 Rue De Geneve
03.78.72.31.35
0
No votes yet

Czyszczenie Dywanów Krosno, Czyszczenie Tapicerki

الوصف: 

Usługi świadczymy na terenie miejscowości takich jak: Płock, Płońsk, Gąbin, Łąck, Bielsk, Gostynin, Słupno, Włocławek oraz w okolicy. Jeśli chodzi pranie i suszenie dywanów w tym samym pomieszczeniu to „porażka" muszą być dwa oddzielne pomieszczenia (wilgoć). Proponujemy również wykonanie czyszczenia tapicerek mebli czy dywanów i wykładzin na miejscu u Państwa. Profesjonalnie wypierzemy Twój dywan, wykładzinę lub tapicerkę meblową - czyszczenie dywanów Wrocław. Nasza firma zapraszana była do I-II Programu Polskiego Radia i TVN-u na wywiady związane z praniem tapicerki.

wykładzin i …imgfave.com" style="max-width:410px;float:right;padding:10px 0px 10px 10px;border:0px;">Usługi prania i czyszczenia dywanów zamawia się bezpośrednio do domu, gdzie po kilku godzinach wszystkie dywany będę czystsze niż kiedykolwiek. Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin, tapicerki oraz dywanów metodą ekstrakcyjną, którą wykonujemy przy pomocy urządzenia natryskowo-ssącego. Nasza firma od czasu pojawienia się na rynku zdobyła zaufanie wielu Klientów dzięki dużemu zaangażowaniu n wykonywaną pracę oraz odpowiedniemu przeszkoleniu naszych pracowników w zakresie prania i czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek.

Specjalnością firmy jest czyszczenie dywanów, wykładzin dywanowych, pranie tapicerki meblowej i samochodowej oraz sprzątanie. Czyszczenie parą nie tylko pierze alcohol i dezynfekuje i deakaryzuje niszcząc bakterie, zarodniki, grzyby i roztocza. Pralnia dywanów CENNIK w firmie ZAWSZE CZYSTO jest ustawiony pod kątem wygody klienta. Dla placówek sprawujących opiekę nad dziećmi przygotowaliśmy specjalną ofertę profesjonalnego antyalergicznego czyszczenia dywanów oraz usuwania kurzu, roztoczy i innych szkodników z materacy, pościeli, maskotek i przytulanek maluchów.

Copyright © 2017 Gunar - Pranie Dywanów i tapicerek Szczecin - usługi sprzątające - Firma zajmuje się praniem dywanów i tapicerek jak również kompleksowym utrzymywaniem czystości n mieszkaniach prywatnych oraz firmach. Do tapicerek stosuje się mniejszš ssawkę, która jednoczeœnie ma mniejszy wydatek detergentu. Oferujemy fachowe oraz profesjonalne czyszczenie dywanów i tapicerek za pomocą urządzeń znanej na całym świecie firmy Karcher.

Oczyszczanie tapicerki samochodowej rozpoczynamy od podstawowej czynności jaką jest odkurzenie całej powierzchni. Pranie dywanów może odbyć się u Państwa w domu, można przywieźć do Nas dywan, lub Our możemy odebrać i odwieźć dywan. Dzięki temu możliwe jest pranie dywanów, tapicerki czy też wykładzin nawet największym stopniu zabrudzenia oraz różnej długości włosia.

وقت الفتح: 
-13:11
الصور: 
الوسم: 
شارك: